Вхід для клієнтів
Логін:
Пароль:
Запам’ятати мене на цьому комп’ютері
Наш телефон
+38 (044) 496-26-60

Хостинг

Компанія Синхрон пропонує своїм замовникам послуги хостингу, до переліку яких входить розміщення і зберігання файлів клієнта на своєму ПЗ та обладнанні.
Послуги веб хостингу від компанії Синхрон включають в себе:

 • Інформаційні портали та веб-сайти

Веб хостинг здійснюється на основі всіх загальнопоширених на даний момент технологій, з внесенням змін відповідно до вимог клієнта.

 • Поштовий

Нині послуги з розміщення поштового домену або поштової скриньки більше не є іноваційними в даній сфері. Однією з унікальних послуг, які надає компанія Синхрон, є хостинг з підтримкою всіх сервісів, які надає платформа Microsoft.
Переваги послуги:

 • Крім поширених протоколів обміну поштовими повідомленнями IMAP4, POP3 і SMTP, компанія Синхрон здійснює підключення до серверів із застосуванням протоколів Active Sync, MAPI та RPC over HTTPS. Це забезпечує існування єдиної структури поштових папок, а також правил сортування отриманої пошти з використанням поштового клієнта на ПК, при доступі до пошти з мобільного пристрою і при доступі через веб-інтерфейс. Завдяки цьому мають місце значні поліпшення якості роботи мобільних користувачів, до яких, як правило, відносяться менеджери і топ-менеджери середньої ланки в компанії.
 • Можливість синхронізувати телефонну базу даних між поштовим клієнтом, телефоном, а також веб-клієнтом. Такий сервіс припаде до душі тим, хто працює з величезними телефонними книжками, накопиченими за тривалий час роботи. Відтепер, користувачі мають можливість всі свої контакти отримати на практично будь-який пристрій протягом декількох хвилин, в будь-якій точці земної кулі. При цьому користувачу надана резервна копія на серверній фермі, що дозволяє не витрачати зайвий час на збереження даних на окремих пристроях. Крім того, клієнт має доступ до публічних папок, календарів, тощо. Користувач, початківець застосування сервісу на такому рівні, вже ніколи не захоче повернутися до базового рівня і до всіх йому властивим незручностей.
 • Хостинг баз даних

Компанія Синхрон надає доступ до баз даних, що зручно в процесі розміщення частини серверної ферми замовника в Датацентрі, а, по-друге, зменшує витрати замовника на організацію виділеного серверва баз даних на устаткуванні клієнта.
В залежності від типу наданого ресурсу, розрізняють вебхостинг віртуальний, віртуальний приватний / виділений сервер, фізичний сервер.

 • Віртуальний хостинг

Хостинг віртуальний - це надання місця на диску для подальшого розміщення сайту з єдиним середовищем виконання веб-сервісів, а також обчислювальними ресурсами, розподіл яких також відбувається між усіма хостами. Як правило, віртуальний хостинг підходить для невеликих сайтів з низькою відвідуваністю.

 • Віртуальний виділений / приватний сервер (VDS або VPS)

Послуга VPS (віртуальний приватний сервер) полягає в наданні каналу в Інтернеті, місця на диску і певного обсягу ресурсів сервера. Для замовника це виглядає як процес оренди цілого сервера, в той час, як фізично на сервері реальному розміщується кілька віртуальних. Головна перевага, яким славиться віртуальний виділений сервер, полягає в розумному балансі між вартістю і можливостями.

Унаслідок бурхливого розвитку технологій, на даний момент апаратних можливостей навіть базового сервера для клієнтів як малого, так і середнього бізнесу, більш ніж достатньо. Разом з тим, установка безлічі сервісів всередині однієї ОС на один сервер значно зменшує надійність самої системи. В кінцевому підсумку, віртуальний сервер - це ідеальний баланс за співвідношенням ціни і продуктивності за рахунок більш повного застосування апаратних ресурсів.

 • Фізичний (виділений) сервер

Замовляючи послугу фізичного виділеного сервера, клієнт одночасно отримує можливість не тільки орендувати фізичний сервер для своїх потреб, а й потім розмістити його в дата-центрі компанії (collocation). Замовник отримує окрему фізичну машину однієї з ключових конфігурацій. Такий сервер відрізняється наявністю власного дискового простору, процесора, пам'яті та інших ресурсів, а також окремого підключення до мережі. У загальній складності, послуга оренди, а також розміщення сервера характеризується наступними перевагами:

 • зниження початкових витрат на обладнання.
 • зниження фінансових витрат на подальше обслуговування обладнання.
 • можливість швидкої заміни всіх комплектуючих.
 • можливість вибору інноваційних технічних рішень.

Серед потенційних споживачів послуги треба виділити корпоративних користувачів, чиї сервіси і веб-ресурси вже «виросли» з виділеного віртуального сервісу і звичайного хостингу та потребують більш потужного обладнання. Різниця полягає в тому, що вони не мають можливості або бажання його придбати. Крім того, використання даної послуги вигідно для ресурсів, які швидко розвиваються, тобто, коли придбання певної конфігурації менш вигідно, ніж її оренда.

Компанія Синхрон пропонує розміщення як стандартних сайтів для організацій та фірм, так і глобальних пошукових систем і новинних порталів на серверах компанії. Співпрацюючи з нами, ви, разом з тим, отримуєте цілодобову підтримку сайтів. Більш того, купівля послуг хостингу передбачає постійно діючий моніторинг серверів.

Реєстрація хостингу в компанії Синхрон відбувається на основі широкого вибору тарифів, які здатні задовольнити як замовників з мінімальним бюджетом, так і клієнтів, яких цікавить хостинг бізнес-рівня.