Вхід для клієнтів
Логін:
Пароль:
Запам’ятати мене на цьому комп’ютері
Наш телефон
+38 (044) 496-26-60

Colocation

Компанія Синхрон пропонує сервіс "colocation" - розміщення обладнання клієнта на технічному майданчику Синхрон.

Послуга Colocation надає можливість значно легше та швидше організувати доступ в Інтернет мережі до ресурсів абонента, а також оптимізувати витрати при організації свого бізнесу у всесвітній «павутині» (не кожен ресурс може бути розміщений при використанні звичайного веб-хостингу, а налагодити доступ на швидкості, що перевищує 100 мб/с, коштує досить дорого і не завжди збігається з можливостями клієнта).

Сервіс Colocation гідно оцінять компанії, сайти яких перетворилися у великі портали. З великим обсягом інформації, високою кількістю переглядів щодня, електронними бібліотеками та файлами архівів, веб-сторінками співробітників і т.п. організації необхідна послуга Colocation. Україна успішно стала однією з країн, в якій користувачі Інтернет (будь то власники Інтернет-магазину, або сайту університету) мають можливість скористатися послугою Colocation серверів.

Переваги послуги Colocation:

  • Наявність резервного електроживлення;
  • Гарантія оптимального внутрішнього кліматичного комфорту;
  • Фізична охорона всього устаткування;
  • Послуги на високому рівні, спрямовані на обслуговування обладнання (завантаження CD-дисків у сервери, перезавантаження і т.п.);
  • Моніторинг рівня працездатності серверів.

Найбільш повно переваги послуги Colocation проявляються у процесі розміщення серверів, які створені для підтримки веб-сайтів і багатьох інших мережевих служб з досить великим обсягом трафіку (ігрові сервера, мультимедійні архіви, портали) та обладнання, до якого необхідний безпечний доступ з різних точок (шлюзи IP телефонії, VPN-концентратори).

Одну з найважливіших ролей відіграє безпека при користуванні сервісом Colocation. Київ та інші регіони в особі компанії Синхрон мають можливість замовити цю послугу, при цьому, в процесі її використання, вся відповідальність за цілісність та збереження обладнання перекладається на провайдера і, в разі виникнення несправностей, він відновлює обладнання.

Деталі розміщення, вартість, терміни, гарантії - інформація доступна за телефоном (044) 220-26-60.