Вхід для клієнтів
Логін:
Пароль:
Запам’ятати мене на цьому комп’ютері
Наш телефон
+38 (044) 496-26-60

Адмiнiстрування серверiв

Послуга «адміністрування сервера» - це можливість обзавестися власною командою досвідчених системних адміністраторів, які зможуть вирішити будь-які завдання, пов'язані з технічною підтримкою сервера в максимально стислі терміни, заощаджуючи ваші фінанси і дорогоцінний час.

Серед переваг, якими славиться віддалене адміністрування серверів, варто звернути особливу увагу на те, що за половину заробітної плати висококваліфікованого системного адміністратора, ви отримуєте оперативну роботу злагодженої команди професіоналів найвищого рівня!

Фахівці компанії Синхрон мають багаторічний досвід співпраці з великими компаніями України, тому роботи з адміністрування серверів виконуються максимально швидко з належним рівнем кваліфікації.

Наша компанія здійснює адміністрування серверів, що включає в себе наступні етапи:

  • Обслуговування серверів, які працюють на Linux, Windows, Unix;
  • Повний супровід ПЗ;
  • Надання технічної підтримки з усіх питань;
  • Контроль працездатності сервера і кожної програми зокрема;
  • Віддалене адміністрування Microsoft SarePoint Server і Microsoft Office Project Server.

Щоб забезпечити 100% безпеку мережі вашого підприємства, послуга «адміністрування серверів» надається поряд із застосуванням інноваційних технологій. Доступ до сервера відбувається при використанні спеціального ПО, по захищених каналах.

У разі виникнення будь-яких труднощів, клієнту достатньо зв'язатися з майстрами нашої компанії. Це можна зробити як в телефонному режимі, так і через електронну пошту. Віддалене адміністрування серверів - це можливість в максимально стислі терміни впоратися з усіма проблемами, що виникають в процесі роботи - доведено на практиці!

Крім того, експерти нашої компанії якісно, оперативно і з гарантією здійснять зборку, установку та налаштування сервера.