Вхід для клієнтів
Логін:
Пароль:
Запам’ятати мене на цьому комп’ютері
Наш телефон
+38 (044) 496-26-60

Налаштування серверiв

При покупці або оренді сервера виникає необхідність налаштувати сервер під конкретні корпоративні завдання. Будь-яке налаштування web сервера передбачає прийняття до уваги безлічі факторів, що визначають стабільну роботу, а також відмовостійкість сервера: кількість доменів на сервері, відвідуваність доменів на добу, кількість і обсяг баз даних, обсяг і типи контенту (картинки, текст, аудіо, відео), поштовий трафік.

У процесі роботи наші фахівці врахують побажання замовника, а також виконають увесь спектр робіт, які вимагає налаштування веб сервера. Так, якщо передбачувані навантаження на сервер виявляться більше (велика кількість відвідувачів, великий обсяг БД, відвідуваний форум і т.п.), на етапі налаштування сервера майстри компанії Синхрон проведуть аналіз, в ході якого вони зможуть точно визначити «слабкі» місця системи, а також методи збільшення продуктивності.

Налаштування серверів під ключ необхідне, якщо клієнт планує використовувати сервер для хостингу сайтів, масштабних проектів, використання сервера для резервного копіювання даних або сервера статистики. Оптимальне рішення - перш ніж скористатися послугою «налаштування сервера», зверніться до наших фахівців за консультацією щодо майбутнього навантаження сервера, а також усіх необхідних апаратних рішень.

Наша компанія, у процесі налаштування сервера, приділяє належну увагу безпеці корпоративної інформації клієнта. Статистика у даному випадку більш ніж красномовна, адже 70% сайтів у всесвітній мережі є уразливими до злому і різних атак. Як наслідок несанкціонованих дій недоброзичливців, можлива втрата даних, а часом і повна зупинка роботи сервера. Саме з цієї причини професіонали, що працюють в компанії Синхрон, заздалегідь подбають про базові заходи безпеки, вдавшись до застосування сучасних технологій, і, при необхідності, надавши детальну консультацію.

Компанія Синхрон має надзвичайно багатий досвід по встановленню, а також налаштуванню серверів будь-якої конфігурації. Наші фахівці будуть раді допомогти вам у вирішенні проблем на кожному етапі розвитку компанії замовника.

В процесі впровадження серверних рішень наша компанія обгрунтовано запропонує вам найбільш вигідні схеми ліцензування, а також закупівлі апаратного та програмного забезпечення.