Вхід для клієнтів
Логін:
Пароль:
Запам’ятати мене на цьому комп’ютері
Наш телефон
+38 (044) 496-26-60

Вiртуальний сервер

Компанія Синхрон допомагає клієнтам підняти їх ІТ інфраструктуру на новий рівень, на якому їх серверна інфраструктура залишається достатньо гнучкою для задоволення ІТ потреб компанії при зростаючому робочому навантаженні. Ми створюємо масштабовану інфраструктуру, адаптовану до швидкого розвитку і різних потреб сервера.

Інтеграція нових серверів і систем зберігання даних за технологіями віртуалізації дозволяє компанії створити апаратно-незалежну ІТ інфраструктуру, тому ризики при одночасному підвищенні надійності та гнучкості мінімальні.

Компанія Синхрон надає в оренду віртуальні сервера, що дозволяє клієнтові сконцентруватися на своєму бізнесі і не витрачати час на моніторинг, обслуговування, підтримку та супровід серверів. Технічні фахівці Синхрон обслуговують віртуальні сервера клієнта в режимі 24*7*365. При такому підході, клієнт отримує максимальну рентабельність інвестицій в ІТ. Якщо Ви зацікавлені в даному підході до надання послуг, зверніться до нас за пропозицією по даному сервісу (044) 220-26-60.

Головний принцип послуги VPS «віртуальний сервер» полягає в наданні клієнту місця на диску, каналу у всесвітню мережу, а також певного обсягу ресурсів сервера (процесорного часу, частини загальної пам'яті).

Замовити послугу «віртуальний сервер» у компанії Синхрон - це найбільш оптимальне рішення для підприємства, власник якого не хоче витрачати кошти і час на купівлю сервера, пошук і навчання технічного персоналу, а також всі супутні витрати. Прийнявши рішення орендувати або купити VPS сервер в нашій компанії, ви, разом з тим, отримуєте повний контроль над своїм сервером, а також можливість самостійно вносити зміни до його налаштування і встановлювати будь-яке ПЗ.

Виділені сервери, які ми пропонуємо своїм клієнтам, ви отримуєте разом з повноцінною системою та повним доступом до всіх можливостей, адміністрування і конфігурації сервера.

Послуга « віртуальний сервер VPS в Україні» передбачає:

  • Тестування, а також вибір найбільш підходящої конфігурації сервера;
  • Установка ОС на обраний сервер і стандартного пакета ПЗ нашими фахівцями;
  • Надання клієнту всіх прав на адміністрування виділеного сервера;
  • Ремонт / заміна сервера;
  • Повторна автоматична установка ОС і стандартного ПО на сервер
  • Обслуговування і підтримка серверів в режимі 24 * 7 * 365.

Від звичайних віртуальні сервери відрізняються відсутністю необхідності розтрачуватися на ПЗ і обладнання. Головна перевага, якою відрізняються виділені сервери Синхрон в Україні - це розумний баланс між можливостями та ціновою політикою для більшості корпоративних веб-сайтів.

Віртуальні сервера, які пропонують фахівці компанії Синхрон, хороші тим, що:

  • VPS сервера пропонуються за оптимально продуману ціну. Пропонуючи клієнтам гнучкий спектр опцій, технічні фахівці Синхрон реалізують будь-яке побажання клієнта;
  • VPS server у правильному місці. Тривала автономність роботи, широкі канали зв'язку, стабільний температурний режим-умови, необхідні для нормальної працездатності vps.
  • VPS сервер з підтримкою. Наша компанія завжди готова запропонувати не тільки налаштування сервера, але і його подальшу підтримку з гнучким підходом і за розумну ціну.
  • VPS сервер - ідеальний варіант в тому випадку, якщо ви володієте досить масштабним проектом, який, з плином часу, потребуватиме ще більшого збільшенні ресурсів.