Вхід для клієнтів
Логін:
Пароль:
Запам’ятати мене на цьому комп’ютері
Наш телефон
+38 (044) 496-26-60

Обслуговування комп'ютерних мереж

Компанія Синхрон займається комплексним створенням і підтримкою ІТ інфраструктури замовника. Обслуговування комп'ютерних мереж є невід'ємною частиною процесу підтримки інформаційних систем клієнта.

Обслуговування мереж передбачає:

  • цілодобовий моніторинг стану мережі, її діагностика та миттєва реакція на події в мережі;
  • регулярне оновлення ПЗ;
  • забезпечення безпеки мережі;
  • проведення планових профілактичних заходів в системі.

Технічна підтримка та обслуговування комп'ютерів мереж виконується сертифікованими фахівцями нашої компанії в режимі 24 * 7 * 365.

Для найбільш коректної роботи мережі рекомендується початковий висококваліфікований підхід до побудови мережі. Зважаючи на це, клієнти компанії Синхрон воліють замовляти проект комплексно, з метою правильної побудови ІТ інфраструктури компанії.

Даний підхід найбільш ефективний, так як професійно виконані налаштування локальної мережі дозволяє значно скоротити витрати на її обслуговування, а також зменшити вірогідність виникнення непередбачених ситуацій.

Як правило, будь-який проект починається з проведення деталізованого ІТ аудиту, в ході якого визначається поточний стан мереж і роботи, які спричинить за собою налаштування мереж, а також їх подальша оптимізація або модернізація.

Для більш повної консультації по даному проекту, звертайтеся, будь ласка, за телефоном: (044) 220-26-60.