Вхід для клієнтів
Логін:
Пароль:
Запам’ятати мене на цьому комп’ютері
Наш телефон
+38 (044) 496-26-60

Обслуговування wi-fi мереж

В наш час технічного прогресу і стрімкого розвитку, нікого вже не здивуєш доступом до Інтернет через Wi-Fi з'єднання в аеропорту чи кафе. З кожним днем Wi Fi стає все більш затребуваним і популярним завдяки ряду яскраво виражених переваг. За допомогою Wi Fi мережі можна не тільки налаштувати локальну мережу, а й значно розширити вже існуючу мережеву інфраструктуру компанії, без застосування кабелів.

Створення Wi Fi мережі доречно там, де занадто дорого або неможливо вдатися до застосування кабельних систем, а також у місцях, де присутня необхідність у відкритому доступі у всесвітню мережу.

Саме тому більшість компаній як малого, так і середнього бізнесу все частіше купують і встановлюють обладнання Wi Fi поспіхом, прагнучи якомога швидше приступити до виконання роботи в інтернеті. Результатом такої байдужості до налаштування бездротової мережі та халатність стають причиною великих проблем в області мережевої безпеки.

Фахівці компанії Синхрон прекрасно обізнані у тому, у що може вилитися поспіх і недбале ставлення до роботи, тому з повною відповідальністю і належним рівнем професіоналізму ставляться до поставлених перед ними завдань. Якщо налаштування Wi Fi мережі було виконане майстрами нашої компанії, значить, ви отримали цілу масу можливостей для ефективної і спокійної роботи. При цьому, ви також можете підключити до бездротової мережі різні пристрої, включаючи комунікатори, принтери, ноутбуки, камери і нетбуки, а також багатофункціональні пристрої та всілякі гаджети, які необхідні вам для роботи. Ми зробимо все, щоб ви могли працювати у всесвітній «павутині» з будь-якого пристрою в зоні покриття мережі Wi Fi.

Кожен співробітник компанії-замовника зможе спокійно змінювати свою дислокацію на території підприємства, при цьому буде повністю відсутня необхідність підключати принтер до розетки, оскільки поставити його можна де завгодно. Бездротова мережа - це унікальна можливість практично випробувати раніше невідомі мобільні можливості не тільки для пристроїв, але і для співробітників.

Цілком природним питанням, яке тут же виникає у клієнта після прочитання всього згаданого вище, це питання про корпоративну безпеку, адже при застосуванні бездротової мережі хто завгодно може перехопити трафік. Наші фахівці нададуть оптимальне рішення проблеми - застосування інноваційних можливостей шифрування, які зводять шанси несанкціонованого проникнення практично до нуля.

Будь це всього лише одна точка доступу або ж ціла корпоративна мережа - всі роботи, які пов'язані з проектуванням, монтажем, а також введенням мережі в експлуатацію, високопрофесійні співробітники компанії Синхрон готові виконати з повною віддачею і в найкоротші терміни.