Вхід для клієнтів
Логін:
Пароль:
Запам’ятати мене на цьому комп’ютері
Наш телефон
+38 (044) 496-26-60

Резервне копiювання даних

Ви впевнені, що Ваш back-up працює? (І щоночі система виконує віддалене резервне копіювання даних)?

Back-up є однією з найнеобхідніших і затребуваних процедур в будь-якому ІТ проекті. Ми знаємо важливість та необхідність даного сервісу, тому приділяємо належну увагу послугам back-up. Ви можете проконсультуватися з нашими експертами у даному питанні та отримати кваліфіковані рекомендації (044) 220-26-60.

Ні для кого не секрет, що втрата даних може спровокувати зупинку роботи підприємства, фактично паралізувати його діяльність, а також завдати серйозної шкоди діловій репутації компанії. Причиною втрати даних може стати, наприклад, дія шкідливих програм, необережність працівників компанії або збій в апаратному забезпеченні.

На допомогу горе-користувачам прийде послуга «резервне копіювання даних», яку надають фахівці нашої компанії. Резервне копіювання являє собою комплекс технічних і організаційних заходів, які дозволяють за певний відрізок часу відновити дані з резервної копії.

Щоб здійснити швидке резервне копіювання файлів, необхідно, для початку, правильно зберегти останні. На сьогоднішній день існує маса стратегій резервного копіювання:

  • Додатковий (відбувається копіювання тільки тих файлів, які були змінені або створені з моменту останнього додаткового або повного резервного копіювання);
  • Повне (дані повністю скопійовані на резервний носій);
  • Різницеве (копіюються тільки створені / змінені з моменту останнього резервного повного копіювання файли);
  • Їх комбінація.

Майстри компанії Синхрон готові виконати будь-яку з перерахованих вище операцій в оперативному режимі.

Розробка найбільш придатної стратегії резервного копіювання достатньо складний процес, ніж це може здатися на перший погляд. Наші майстри мають багаторічний досвід і достатній рівень професіоналізму, тому вони можуть оцінити безліч факторів для того, щоб запропонувати найбільш оптимальний для вас варіант.

Експерти компанії Синхрон враховують важливість і обсяг даних, їх місцезнаходження в мережі, а також вартість носіїв інформації та запам'ятовуючих пристроїв, їх ємність і надійність, вплив процесу резервного копіювання на швидкість роботи ПК та іншого обладнання.

Наша компанія орієнтована на b2b сегмент. Даний сервіс доступний лише для юридичних осіб.

Вартість проведення back-up Ви можете дізнатися за телефоном (044) 220-26-60.