Вхід для клієнтів
Логін:
Пароль:
Запам’ятати мене на цьому комп’ютері
Наш телефон
+38 (044) 496-26-60

Cистемний адміністратор, що приходить за викликом

Компанія «Синхрон» надає своїм клієнтам послуги системного адміністратора. Висококваліфіковані фахівці забезпечать цілодобову підтримку IT інфраструктури компанії замовника на його території на постійній основі. Системний адміністратор, послуги якого надає компанія «Синхрон», може працювати як на довготривалій основі в офісі клієнта, так і приходити до замовника за викликом для вирішення різного роду інцидентів.

Сертифіковані спеціалісти компанії «Синхрон» обслуговують IT системи клієнта, надаючи допомогу як в роботі з великими проектами, так і в процесі вирішення дрібних завдань (різні налаштування, установки, інсталяції), будучи невід'ємною сполучною ланкою між можливостями компанії і потребами замовника.

Системний адміністратор, що працює під егідою «Синхрону», здійснює технічну підтримку на високому професійному рівні завдяки багаторічному досвіду роботи з різноплановими проектами, а також найбільш масштабними компаніями-замовниками.

«Сисадмін, що приходить за викликом замовника» - сервіс, який сьогодні гідно оцінили чимало компаній! Він дуже простий, зручний і відрізняється масою переваг:
н
аявність договору про конфіденційність, сертифікатів співробітників, відсутність витрат на відпустки, лікарняні, податки, оптимально продумані ціни на програмне забезпечення, обладнання і т.п.

Якщо ви бажаєте поповнити ряди наших успішних клієнтів, які вже сьогодні динамічно розвивають свій бізнес - без професіоналів вам не обійтися!

Замовляйте «Сисадміна за викликом» за телефоном: (044) 220-26-60.