Вхід для клієнтів
Логін:
Пароль:
Запам’ятати мене на цьому комп’ютері
Наш телефон
+38 (044) 496-26-60

Обслуговування абонентів

Обслуговування комп'ютерів за договором - один з напрямків діяльності компанії Синхрон, що включає в себе програмну та технічну комп'ютерну допомогу, обслуговування мереж, системне адміністрування, а також ремонтні та сервісні роботи відповідно до договірних зобов'язань.

Уклавши угоду на абонентське обслуговування комп'ютерів з нашою компанією, клієнт отримує повний пакет IT послуг злагодженої команди майстрів з інформаційних технологій, які мають багатий досвід і здатні створити оптимальне вирішеннят для виникших проблем.

У компанії Синхрон ви маєте можливість зробити замовлення на абонентське обслуговування комп'ютерів організацій і великих підприємств. У пакет послуг, що надаються, входять планові виїзди наших майстрів до клієнта, а також опція віддаленого адміністрування. Невідкладний виїзд фахівця компанії Синхрон можливий у разі настання критичної для бізнесу клієнта ситуації, яка пов'язана з апаратним або програмним збоєм і не може бути вирішена віддалено.

Віддалене обслуговування комп'ютерів забезпечується технічними експертами нашої компанії згідно обраного тарифного плану технічної підтримки або за заявкою клієнта.

Під віддаленим адмініструванням мається на увазі робота з сервером або комп'ютером з віддаленого місця розташування. Доступ до машини клієнта відбувається за допомогою спеціалізованих програм, що забезпечують миттєве реагування на звернення.

Максимально стислі терміни виконання робіт і якість виконання завдань на професійному рівні - саме цими принципами керуються фахівці компанії Синхрон, виконуючи абонентське обслуговування комп'ютерів. Київ зокрема і Україна  в цілому - діяльність нашої компанії поширюється на всі регіони країни.

Основне завдання компанії Синхрон - зробити вашу роботу за комп'ютером ефективною, приємною і безпечною.

Не варто витрачати дорогоцінний час через перебої, що виникають в роботі комп'ютерної техніки. Використовуйте його з користю для вирішення корпоративних питань, а роботу з абонентського обслуговування комп'ютерів, їх налаштування та ремонту надайте злагодженій команді наших фахівців.