Вхід для клієнтів
Логін:
Пароль:
Запам’ятати мене на цьому комп’ютері
Наш телефон
+38 (044) 496-26-60

Проектування

Чи є у вас документація для вашої мережі?.. Чи є мережа вашої компанії прозорою для вас?.. Чи дійсно ефективна ваша ІТ інфраструктура?..

Якщо ці питання викликають паузу, можливо, слід замислитися. 

Продуктивність компанії та її прибутковість залежить напряму від інфраструктури компанії. Якщо у вас є сумніви з приводу продуктивності ІТ системи вашої компанії, ви можете проконсультуватися з експертами Синхрон і отримати професійні поради.

Проектування - це невід'ємна складова частина процесу побудови IT інфраструктури. Створенням проекту повинні займатися досвідчені і виключно висококваліфіковані фахівці, а від того, наскільки професійно враховані всі деталі проекту і вихідні дані, залежить якість роботи мережі, і, відповідно, ефективність її роботи. Іншими словами, успішне проектування комп'ютерних мереж і подальша їх працездатність безпосередньо обумовлені якістю проекту.

Проектування інформаційних систем складається з ряду основних етапів:

  • Аудит існуючої IT-інфраструктури;
  • Обговорення з клієнтом проекту, формування, а також координування основного технічного завдання;
  • Створення основної концепції проекту з деталізацією всіх переваг обраного рішення;
  • Калькуляція витрат на впровадження;
  • Розрахунок вартості технічної підтримки;
  • Процес розрахунку економічної ефективності;
  • Оптимізація витрат;
  • Підготовка та погодження технічної документації;
  • Координування проекту з клієнтом і подальше його доопрацювання з урахуванням побажань замовника.

Після проведення ретельного аудиту, детального аналізу всіх вимог замовника, обравши найбільш ефективні та інноваційні технології та озброївшись багатим досвідом роботи з компаніями різного рівня і напрямків діяльності, наші фахівці займаються розробкою проекту, який, надалі, буде представлений на розгляд.

Оскільки кожен етап робіт тісно пов'язаний з наступним, необхідно обов'язково приділяти належну увагу кожному з них.

Роботи з монтажу мереж - предмет окремої уваги, що вимагає руки майстра. Ефективність роботи мережі залежить від якісного виконання кожного етапу: проектування ЛОМ та її установка, монтаж кабельної системи, установка та налаштування активного мережевого устаткування і програмної частини.

Компанією Синхрон успішно накопичений досвід роботи в різних масштабах: автоматизоване проектування корпоративних мереж, проектування ВОЛЗ, проектування телекомунікаційних мереж, проектування локальних мереж, проектування зовнішніх мереж і т.п.

Проектування мереж вимагає глибокого знання принципів взаємодії всіх їх компонентів, розуміння характеру поведінки всіх складових у тій чи іншій ситуації. Левина частка зусиль і часу при проектуванні мережі потрібна на підготовчу частину. Так, поверхневий аналіз неминуче спричинить додаткову витрату зусиль та безцінного часу в процесі впровадження а, отже, підвищення суми, в яку обійдеться створення проекту, будь то проектування локальної мережі, або принципово інший проект, складніший.

Тому професіоналізм і досвід компанії, що займається проектуванням мереж, відіграє ключову роль.

Ознайомитися з клієнтами, які довіряють нам ІТ інфраструктуру своїх компаній Ви можете тут.