Вхід для клієнтів
Логін:
Пароль:
Запам’ятати мене на цьому комп’ютері
Наш телефон
+38 (044) 496-26-60

Безпека

Коли в останній раз Ви здійснювали оновлення систем безпеки на ваших ПК та серверах? Ви впевнені у достатній безпеці вашої ІТ інфраструктури?

Якщо у вас є сумніви щодо ефективності здійснюваних заходів безпеки у вашій компанії, Ви можете звернутися до наших експертів за професійними порадами (044) 220-26-60.

З огляду на те, що на сьогоднішній день сфера ІТ (інформаційних технологій) переживає момент стрімкого розвитку, протягом останніх десятиліть можна спостерігати вражаючі зміни, які відбуваються у способах обміну інформацією та документообігу на підприємствах, а також у способах забезпечення доступу до інформації.

З повною упевненістю можна стверджувати, що сьогодні паперові підписи, архіви та штампи практично припинили своє існування, а на зміну їм прийшов світ електронних технологій, в якому значно полегшується доступ до даних і їх подальший пошук. Крім того, у багато разів збільшується ефективність праці та швидкість взаємодії. Але, з впровадженням у наше життя сучасних іноваційних технологій, інформація кожної організації не стає менш важливою.

Витік інформації може спричинити за собою серйозний фінансовий збиток, а часом навіть стати причиною втрати позицій підприємства на ринку. Сьогодні вже не достатньо поставити якісний замок та закрити кімнату з цінними паперами на ключ, включивши сигналізацію. Оскільки фізично документа в електронному вигляді не існує, стає дуже складно тримати під контролем доступ до файлів або вчасно помітити витік документів.

Наша компанія гарантує забезпечення інформаційної безпеки на вищому рівні, а також забезпечує безпеку мереж на основі апаратних і програмних комплексів, створених під егідою лідируючих світових брендів, таких як: Checkpoint, Websense, McAfee, Cisco, Symantec та багатьох інших.

Абсолютний захист мереж і їх даних від шкідливих атак, контроль доступу до документів, а також спричинених з файлами дій співробітниками фірми - комплекс заходів, які багаторазово скорочують ризик отримання зловмисниками доступу до конфіденційної інформації.

Завдяки послугам компанії Синхрон, що відповідає за корпоративну безпеку, людина зможе миттєво отримувати повідомлення про несанкціонований доступ до важливих файлів, а співробітники компанії, знаючи про контроль з боку керівника, будуть обережні у своїх діях наскільки це можливо.