Вхід для клієнтів
Логін:
Пароль:
Запам’ятати мене на цьому комп’ютері
Наш телефон
+38 (044) 496-26-60

Office 2013

Office 2013 підходить для всіх пристроїв, і, зокрема, забезпечує максимально комфортну роботу з сенсорними пристроями під керуванням ОС Windows 8.

Новий Office адаптований до сучасного ритму життя і допомагає з максимальною зручністю вирішувати робочі задачі вдома, в офісі або в поїздках. А зміни процесу установки і вдосконалена консоль адміністрування дозволять спростити завдання розгортання та управління додатком.

Основний принцип ліцензування локально встановлюваного Office Збережено - Microsoft Office 2013 і вхідні в нього настільні додатки ліцензуються «на пристрій». Використання програмного забезпечення Office 2013 на ліцензованому пристрої дозволено для будь-яких користувачів, але в кожен момент часу його може використовувати тільки один користувач.

Передові інструменти, до яких ви давно звикли, тепер можна використовувати не тільки в офісі, але і в дорозі. Додатки Office, останні версії яких завжди будуть у вас під рукою, дозволяють створювати і редагувати документи, а також у режимі реального часу ділитися ними з іншими користувачами на ПК, комп'ютерах Mac або пристроях під управлінням iOS, Android або Windows.

Щоб швидко налаштувати користувачів і розпочати роботу зі службами, просто дотримуйтесь наших покроковим інструкціям. Керувати будь-якими службами можна де завгодно за допомогою зручного Центру адміністрування.