Вхід для клієнтів
Логін:
Пароль:
Запам’ятати мене на цьому комп’ютері
Наш телефон
+38 (044) 496-26-60

Office 365

Microsoft Office 365 - це пакетована пропозиція хмарних сервісів для підвищення бізнес-продуктивності співробітників, орієнтована на компанії будь-якого розміру. До його складу входять передові технології для об'єднаних комунікацій і спільної роботи в хмарному виконанні - Exchange Online, SharePoint Online і Lync Online - разом з новітньою версією Microsoft Office Професійний Плюс.

Для роботи з Office 365 не потрібне додаткове навчання. Це все ті ж добре знайомі Microsoft Outlook і додатки Microsoft Office - тепер разом з додатковими хмарними службами. Office 365 - єдиний набір хмарних додатків, повністю сумісний з Microsoft Office.

Office 365 легко використовувати і просто адмініструвати, надійність продукту забезпечена гарантіями глобального постачальника послуг (Microsoft). Всі виправлення та оновлення в Office 365 виробляються Microsoft, прозоро для ІТ-служби компанії і кінцевих користувачів, тому співробітники завжди користуються найактуальнішою версією програмних служб, а ІТ-служба може займатися іншими завданнями. Інструменти управління розроблені для максимально швидкого та ефективного розгортання.

Office 365 ліцензується "на користувача". Способи придбання Office 365:

  •     Через програму корпоративного ліцензування (Enterprise для організація від 250 ПК, або Open для організацій до 250 ПК)

  •     Через програму підписки для хмарних сервісів Microsoft Online Subscripion Program (MOSP)

  •     Придбати електронні ключі продукту