Вхід для клієнтів
Логін:
Пароль:
Запам’ятати мене на цьому комп’ютері
Наш телефон
+38 (044) 496-26-60

Microsoft Project 2013

Microsoft Project Стандартний 2013 - це настільний додаток для тих, хто керує не дуже складними проектами і невеликий проектною командою. Програма дозволяє отримувати всю необхідну інформацію і управляти проектними роботами, планами, фінансами, а також відкриває прекрасні можливості для підвищення продуктивності праці завдяки інтеграції з додатками Microsoft Office і наявності потужних інструментів формування звітності та гнучких засобів проектного планування та управління з використанням майстрів і шаблонів. Інтеграція з Project server або SharePoint server не передбачена.

Microsoft Project Професійний 2013 - повноцінний клієнт для управління проектами, що полегшує роботу у випадках, якщо відбувається робота з великою проектною командою, необхідна спільна робота або інтеграція із засобами миттєвих комунікацій. Project Професійний передбачає роботу з Project Server, і включає в себе ліцензію на роботу з сервером (Project CAL).

Microsoft Project Server 2013 - розроблений на платформі SharePoint Server 2013. З його допомогою організації можуть ефективно ініціювати, вибирати, планувати і реалізовувати проекти, відстежуючи витрати часу і бюджетних коштів. У Project Server 2013 також представлені потужні можливості для створення звітів з використанням Служби Excel в SharePoint Server 2013 для реєстрації всіх аспектів життєвого циклу проекту. Починаючи з 2013 версії, для управління проектами доступні також хмарні варіанти рішень: Project Pro для Office 365 - настільний додаток, що надається за передплатою в рамках сервісів Office 365 і Project Online - хмарний сервер для управління портфелем проектів.

Рішення Microsoft Enterprise Project Management (EPM) Solution - модульне бізнес-рішення для організацій, підрозділів і груп, що об'єднує Project Server (локальний або в хмарі) і Project Професійний. Рішення EPM допомагає координувати людські ресурси, інвестиції та дії з пріоритетами бізнесу, автоматизувати процеси управління проектами, управляти портфелями проектів, забезпечувати ефективні комунікації і колективну роботу в рамках всієї організації, а також керувати роботою як у разових спеціальних проектах, так і в складних комплексних програмах на всьому протязі життєвого циклу проекту.