Вхід для клієнтів
Логін:
Пароль:
Запам’ятати мене на цьому комп’ютері
Наш телефон
+38 (044) 496-26-60

Windows Server 2012 R2

Windows Server 2012 R2 пропонує рішення корпоративного рівня для центру обробки даних і гібридної хмари, які прості в розгортанні, рентабельні, призначені для додатків та орієнтовані на користувачів.

Windows Server 2012 R2 включає в себе кращі напрацювання корпорації Microsoft по створенню рішень для приватної ІТ-інфраструктури організацій у побудові та управлінні публічними хмарними сервісами.

Новий реліз Windows Server 2012 R2 розширює можливості існуючих технологій, надаючи ІТ-фахівцям функціонал, що підвищує гнучкість і надійність серверних інфраструктур. Вдосконалені можливості віртуалізації, організації та захисту віддаленого доступу, поліпшені засоби керування серверами і сховищами, а також можливість інтеграції з хмарою економлять час, знижують витрати і надають основу для побудови динамічної серверної інфраструктури підприємства.

Нові можливості Hyper-V, поліпшення в управлінні мережевими підключеннями, зберіганням даних та інші потужні засоби Windows Server 2012 R2 істотно підвищують керованість систем і дозволяють замовникам швидше реагувати на нові бізнес-вимоги.

Ліцензування Windows Server 2012 R2 залишилося незмінним у порівнянні з Windows Server 2012. На поточний момент, воно оптимізовано та спрощено так, щоб дозволити клієнтам легко вибрати найбільш підходящу для них редакцію. Число редакцій - чотири (дві основних і дві для малого бізнесу).

За допомогою Windows Server 2012 R2 ви можете здійснювати масштабування таким чином, щоб забезпечити надійне відновлення для найбільш важливих робочих навантажень. Ви швидко досягнете успіху завдяки великому набору рентабельних і високоефективних варіантів зберігання і спрощеним поданням мультітенантних ІТ-служб.

Ви можете створювати, розгортати, виконувати і відстежувати додатки як у локальній, так і в хмарному середовищі. Розширюйте можливості користувачів, надавши безпечний доступ до корпоративних реcурсам з бажаних ними пристроїв.