Вхід для клієнтів
Логін:
Пароль:
Запам’ятати мене на цьому комп’ютері
Наш телефон
+38 (044) 496-26-60

SQL Server 2012

Microsoft SQL Server 2012 - це популярна платформа для зберігання і управління даними від корпорації Microsoft, що надає широкі можливості аналізу даних, що характеризується підвищеною надійністю, високою продуктивністю і поліпшеним функціоналом забезпечення захисту доступу до інформації

Важливою особливістю SQL Server 2012 є передові засоби аналізу, а так само можливість інтерактивної візуалізації даних за допомогою знайомих офісних додатків.

Крім цього, замовники можуть знайти для себе привабливою можливість розгортання SQL 2012 як в локальній мережі, так і в хмарі. У функціонал даної СУБД не тільки були додані нові можливості, але й поліпшені існуючі. Таким чином, ви можете використовувати SQL 2012 для більш широкого класу задач і спрощувати вирішення багатьох існуючих проблем з управлінням даними.
 

Выпуски
SQL Server 2012

Описання

Варіанти ліцензування

Server + CAL*

На основі числа ядер

Основ­ні выпуски

Enterprise

Высокошвидкісні центри обробки дан­их, сховище даних та використання можливостей бізнес-аналітики

 

+

Business Intelligence

Корпоративна та бізнес-аналітика і аналіз великих  об'ємів даних

+

 

Standard

Базові можливості роботи з базами даних та бізнес-аналітикою

+

+

Редакції SQL 2012

Йдучи в ногу з часом, компанія Microsoft переглянула структуру редакцій SQL Server, спростивши її і надавши клієнтам можливість вибирати тільки той функціонал, який потрібно для їхнього бізнесу. При перегляді кількості випусків використовувалися такі основні принципи:

   1.
Кожна редакція являє собою рішення певного кола завдань, а саме:
  •         створення високонадійній і відмовостійкої системи обробки даних корпоративного масштабу, підвищувальної в десятки разів продуктивність бізнес-додатків;

  •         забезпечення потужних можливостей по бізнес-аналітиці;

  •         побудова системи для базових завдань.


Відповідно, основних редакцій - три: Enterprise, Business Intelligence (BI) і Standard.

    2.
Кожна більш старша редакція включає в себе весь функціонал молодших за принципом «матрьошки».

    3.
Модель ліцензування кожної редакції буде відповідати вимогам того кола завдань, для яких передбачається використання цієї системи.

Також були збережені другорядні редакції: Web, Developer, Compact, Express, Parallel Data Warehouse. Однак багато з них обмежені спеціальними умовами поставки (наприклад, Web Edition можна придбати тільки через SPLA). Редакції ж Datacenter, Workgroup і Small Business зняті з продажів і більш не поставляються.