Вхід для клієнтів
Логін:
Пароль:
Запам’ятати мене на цьому комп’ютері
Наш телефон
+38 (044) 496-26-60

MS Yammer

Корпоративна соціальна мережа Yammer дозволяє організаціям підвищувати свою конкурентоспроможність завдяки збільшенню ефективності роботи як окремих співробітників, так і цілих команд.

З тим, що соціальні мережі щільно увійшли в життя офісних працівників, важко посперечатися, тому роботодавцям варто брати на озброєння позитивний ефект від мережевої взаємодії (швидке поширення інформації та створення певної атмосфери всередині спільноти).

Завдяки цьому, компанії зможуть оперативно передавати колективні знання і корпоративний дух новим співробітникам, а також підвищувати продуктивність всього персоналу за допомогою єдиного репозиторія потрібних відомостей.

Не менш важливим аспектом стане прозорість командної взаємодії та ефективні комунікації з залученням експертів для якнайшвидшого вирішення виробничих завдань.

Модель ліцензування

Yammer ліцензується шляхом придбання підписки «на користувача» (User Subscription License, ВГД). Дані ліцензії USL потрібні кожному обращающемуся до служби, за винятком зовнішніх користувачів (запрошених в Yammer ззовні).

Право на використання Yammer - тимчасове, діє до закінчення терміну дії підписки (стандартно 12 міс).

Редакції та способи придбання

На сьогоднішній день існує єдина редакція для корпоративного використання - Yammer Підприємство.

Вона поставляється:

  •  У складі тарифних планів Office 365 E1, E3, E4 *,
  •  У наборі з SharePoint Online Плани 1, 2 *,
  •  Окремо - через сайт yammer.com.