Вхід для клієнтів
Логін:
Пароль:
Запам’ятати мене на цьому комп’ютері
Наш телефон
+38 (044) 496-26-60

MS Azure

Microsoft Azure - це платформа для створення і управління ІТ-інфраструктурою та додатками з "хмари".

Ресурси та ІТ-сервіси Microsoft Azure дозволяють вам створювати віртуальні машини, об'єднувати їх в мережі, підключати до вашої ІТ-інфраструктури і доповнювати службами і додатками SQL Server, SharePoint, а також бізнес-рішеннями наших партнерів за дуже короткі терміни.

Інтеграція Microsoft Azure з інструментами для розробки веб-сайтів і бізнес додатків, такими як Visual Studio, Drupal, WordPress дозволять створити індивідуальні рішення для Ваших завдань.

Використовуйте Microsoft Azure в якості готового середовища для розробки і тестування пілотних проектів з можливістю виділення ресурсів на вимогу, це дозволяє значно скоротити час запуску нових сервісів і додатків на платформах SharePoint і SQL Server.

Веб-сайти та веб-портали


Використовуйте Microsoft Azure для гарантованої роботи корпоративних веб-порталів та додатків під час пікових і незапланованих навантажень, а також Медіасервіси, що відповідають за створення, управління та поширення медіаконтенту в хмарі, для всіх операцій.

Мобільні додатки


Використовуйте готову інфраструктуру Microsoft Azure для бекенд ваших мобільних додатків і сервісів. Платформа включає в себе готові механізми авторизації із зовнішніми сервісами, надійне зберігання даних, доставку push-повідомлень для будь-яких мобільних платформ.

Створення ІТ інфраструктури з віртуальними машинами на Windows Server і Linux


Використовуйте Microsoft Azure для розширення ІТ інфраструктури підприємства динамічно керуючи виділенням ресурсів для Цода або віддаленої філії. Об'єднайте нові хмарні сервіси і сховища в Microsoft Azure з наявними ІТ- системами підприємства.