Вхід для клієнтів
Логін:
Пароль:
Запам’ятати мене на цьому комп’ютері
Наш телефон
+38 (044) 496-26-60

Інтернет

Ви ще досі шукаєте постачальника Інтернет послуг для Вашої компанії? Вам потрібна висока швидкість, якісний сервіс та прийнятна ціна? Можливо, наша пропозиція зацікавить і Вас. Чекаємо Ваш запит на прорахунок вже сьогодні: (044) 220-26-60.

Компанія Синхрон являється інтернет-провайдером високошвидкісного доступу до Інтернет на території України і надає інтернет канали лише юридичним особам.

В даний час, коли настала епоха Інтернету, безперебійна робота практично кожного підприємства неможлива без високоякісного широкосмугового доступу у «всесвітню павутину».

Завдяки тісній співпраці з найвідомішими операторами мережі на території Україні, такими як: TOPNET, Ukrtelecom, Freshtel, CityNet, Cosmonova, Alternet, O3, ІТS, Datagroup, - інтернет-провайдер Синхрон організовує безперебійний, високошвидкісний, безлімітний доступ до мережі.

На території Україні наша компанія займається організацією оптоволоконних, кабельних і радіомереж, завдяки чому, інтернет провайдер може в найкоротші терміни підключити офіси клієнтів до мережі Інтернет.

Переваги застосування оптоволокна:

  • найширша смуга пропускання серед усіх застосовуваних середовищ передачі даних;
  • стійкість до впливу електричних перешкод, відсутність «земляних петель»;
  • незначні втрати під час передачі сигналу, послаблення сигналу рівне майже 1,5 дБ/км (для кабелю коаксіального RG59 - 30 дБ/км для сигналу 10 мГц);
  • відмінна якість переданого сигналу;
  • збільшення дистанції передачі;
  • легкість та мініатюрність оптоволоконного кабелю;
  • відсутність перешкод у сусідніх та інших оптоволоконних кабелях.

Одним з ключових факторів успішного розвитку компанії є те, що як і інші кращі інтернет провайдери країни, Синхрон використовує відкрите спілкування з клієнтами та задоволення будь-яких їх потреб та вимог до мережі.

Якщо вас цікавлять кращі інтернет провайдери Києва, звертаємо вашу увагу, що зараз компанія Синхрон надає одну з найбільш швидкорозвиваючихся комп'ютерних мереж, та, як найкращі провайдери Інтернет, надає високошвидкісний, безлімітний доступ до мережі для корпоративних користувачів.

Кредо, яким провайдер інтернет керується у своїй діяльності, - якість класу «преміум» у поєднанні з приємною вартістю!