Вхід для клієнтів
Логін:
Пароль:
Запам’ятати мене на цьому комп’ютері
Наш телефон
+38 (044) 496-26-60

VPN

В даний час технологія VPN - це гарантія безперервного з'єднання декількох точок мережі, з передбаченою при цьому можливістю безпечного обміну даними і голосовою інформацією між ними.

Створення VPN мережі є чудовою альтернативою там, де присутня необхідність передачі корпоративної інформації в тому числі конфіденційного характеру. Весь трафік, який йде між клієнтами VPN мережі, передається у безпечному режимі на основі вибраних заздалегідь стандартів інформаційної безпеки.

У загальному випадку, мережа VPN необхідна там, де потрібен захист інформації корпоративної мережі від дій зловмисників, дії вірусів, просто цікавих «обивателів» мережі, а також ряду інших загроз, які тягнуть за собою помилки в адмініструванні і конфігуруванні мережі.

Переваги, які несе в собі створення VPN мережі, найбільш яскраво проявляються в процесі об'єднання територіально-розподільних мереж. Наприклад, для встановлення безперебійної зв'язку центрального офісу тієї чи іншої компанії з розташованими в регіонах філіями.

VPN мережа - це можливість зв'язати всі локальні комп'ютерні мережі офісів компанії. Іншими словами, якщо вам необхідно мати відкритий доступ в локальну мережу офісу компанії, незалежно від місця вашого розташування, налаштування VPN мережі надасть вам таку можливість.

Побудова VPN мережі від компанії Синхрон включає в себе:

  • 100% захист даних конфіденційного характеру.
  • Єдину мережу послуг для всіх існуючих філій.
  • Оптимізацію витрат.

У процесі вибору оператора зв'язку, ключовим питанням є якість, якою відрізняється віртуальний канал через всесвітню «павутину» або будь-яку іншу мережу.

Для налаштування VPN мережі компанія Синхрон використовує унікальне обладнання, маршрутизатор EASY BOX.

EASY BOX - це комплексне рішення, що дозволяє встановити стійке VPN з'єднання і його подальший моніторинг. Більш докладно про дане рішення Ви можете ознайомитися тут.