Вхід для клієнтів
Логін:
Пароль:
Запам’ятати мене на цьому комп’ютері
Наш телефон
+38 (044) 496-26-60

Будівництво СКС

Для безперебійної роботи тієї чи іншої компанії потрібна локальна мережа, яка об'єднує телефони, комп'ютери, а також периферійне устаткування.
Безумовно, підприємство може обійтися без комп'ютерної мережі, але навіщо навмисно ускладнювати життя собі та своїм підопічним?

Адже постійна необхідність обмінюватися файлами за допомогою дискет, вибудовуватися в нескінченну чергу до принтера, а доступ у «всесвітню павутину» здійснювати тільки через один комп'ютер, це не тільки незручно, але і забирає масу дорогоцінного часу, який можна витратити на корисні речі для розвитку підприємства.

Вирішенням питання стане технологія, яку скорочено позначають як СКС, або «структуровані кабельні системи».

Структурована кабельна система є фізичною основою інформаційної структури компанії, яка дозволяє з'єднати воєдино масу інформаційних сервісів різного призначення: телефонні / локальні обчислювальні мережі, системи відеоспостереження, безпеки, і т.д.

Структуровані кабельні системи являють собою ієрархічну систему оптичних і мідних кабелів, з'єднувальних шнурів, крос-панелей, модульних гнізд, інформаційних розеток, кабельних роз'ємів та допоміжного обладнання.

Проектування структурованих кабельних систем передбачає інтегрування всіх вище перерахованих елементів в єдину систему і подальше їх використання згідно з рядом певних правил.

Компанія Синхрон надає послугу «побудова СКС», враховуючи всі побажання і переваги клієнта, особливості підприємства, незалежно від масштабності замовлення, а також вимог, які були пред'явлені.

Впровадження всіх проектів курирують високопрофесійні менеджери, за плечима яких багаторічний практичний досвід проектування та побудови СКС, а також сотні вдячних клієнтів.

Фахівці нашої компанії відповідають за дотримання зазначених замовником термінів виконання робіт, оперативне внесення корективів до проекту (у разі виникнення необхідності), узгодження фінансових, технічних та організаційних питань, які виникають під час впровадження проекту між виконавцем і замовником.