Вхід для клієнтів
Логін:
Пароль:
Запам’ятати мене на цьому комп’ютері
Наш телефон
+38 (044) 496-26-60

Партнери

 
«Microsoft»-транснаціональна корпорація комп'ютерних технологій, яка є найбільшою в світі компанією - виробником програмного забезпечення.
   
Компанія "HP" - одна з найбільших організацій ІТ галузі в світі. Постачальник апаратного та програмного забезпечення для підприємств та індивідуальних споживачів.
   
«Cisco» - одна з найбільш успішних компаній інтернет-ери, яка розробляє і продає різне мережеве та комунікаційне обладнання та послуги.
   
«Лабораторія Касперського» - це міжнародна група компаній з центральним офісом у Москві та п'ятьма регіональними штаб-квартирами. Головна цінність компанії - унікальні знання і досвід, накопичені протягом десятиліть безперервної боротьби з вірусами та іншими комп'ютерними загрозами.
   
«Доктор Веб» - російський розробник засобів інформаційної безпеки і лідер російського ринку інтернет-сервісів безпеки для постачальників IT-послуг. «Доктор Веб» став першою компанією, яка запропонувала на російському ринку інноваційну модель використання антивіруса в якості послуги сервіс-провайдерів.
   
Компанія «D-Link» є всесвітньо відомим розробником і виробником мережевого і телекомунікаційного обладнання і пропонує широкий набір рішень для домашніх користувачів, корпоративного сегмента і провайдерів інтернет-послуг.
   
Компанія «Motorola Solutions» - постачальник продуктів і послуг в області критично важливих комунікацій для корпоративних замовників і державних структур. Компанія виробляє професійні системи радіозв'язку, мобільні комп'ютери, сканери штрихкодів, WLAN та системи широкосмугового доступу, а також RFID рішення.
   
Компанія «SolarWinds» - розробник систем мережевого управління, а також рішень для моніторингу мережі та виявлення мережевих пристроїв, призначених для малих і великих підприємств.
   
  «Juniper Networks»-виробник телекомунікаційного устаткування, в основному для великих Інтернет-провайдерів. З моменту створення і по теперішній час, Juniper Networks спеціалізується на розробці швидкісних рішень по обробці потокових даних для вищого рівня мережевих рішень.
   
 
«Philips Electronics» - це міжнародна компанія, що працює в індустрії «здоров'я і благополуччя» і націлена на поліпшення життя людей шляхом постійного впровадження інновацій. Являється світовим лідером в галузі охорони здоров'я, споживчих товарів і світлових рішень.
   
«Symantеc» – це компанія з виробництва програмного забезпечення у сфері інформаційної безпеки та антивірусів. Являється одним із світових лідерів в області створення програмного забезпечення для ПК.
   
Компанія «AVAYA» - це світовий лідер в області контакт-центрів, IP телефонії, спеціалізується на проектуванні, розробці, розгортанні і адмініструванні корпоративних мереж зв'язку для широкого спектру компаній-від малих підприємств і некомерційних фондів до великих корпорацій і урядових установ.
   
Компанія Dell - один із провідних світових лідерів в області розробки і виробництва комп'ютерних систем. «Dell» виробляє сервери, системи зберігання даних, робочі станції, мережне устаткування, персональні комп'ютери, ноутбуки і КПК, принтери, багатофункціональні пристрої, монітори, проектори, телевізори
   
G Data Software AG - це іноваційна та швидко зростаюча компанія, що спеціалізується на програмному забезпеченні, основним напрямком якої являються рішення в області інформаційної безпеки. 
   
Компанія Ruckus Wireless є піонером на ринку систем бездротового зв'язку і дозволяє операторам зв'язку і підприємствам зберігати лідируючі позиції і задовольняти зростаючий попит на високошвидкісні додатки та послуги. Завдяки технології Smart Wi-Fi від компанії Ruckus з'явилася можливість переглянути характеристики бездротових мереж з точки зору їх гнучкості, надійності та доступності.
   

Polycom - компанія виробник систем аудіо, відео конференцзв'язку та інфраструктурних засобів, у тому числі для документування сеансів конференцзв'язку, коштів для організації конференцзв'язку з дуже великою кількістю активних учасників, обладнання розширює традиційні можливості відеоконференцзв'язку.

   

Компанія Alcatel-Lucent являється постачальником комунікаційних рішень, які надають можливість операторам зв’язку, сервіс-провайдерам і корпоративним користувачам надавати послуги, пов’язані з передаванням голосу, даних і відео, для своїх замовників і співробітників.

   

McAfee - компанія-розробник антивірусного програмного забезпечення для дому та офісу.

   

IBM - один з найбільших у світі виробників і постачальників апаратного і програмного забезпечення, а також ІТ-сервісів і консалтингових послуг.

   
Imena.ua - компанія реєстратор доменних імен.
   

VMware - американська компанія, найбільший розробник програмного забезпечення для віртуалізації.

   

Citrix - компанія, що займається розробкою програмних рішень для віртуалізації, побудовою комп'ютерних мереж та організацією хмарних обчислень.

   

Компанія Aruba Networks - постачальник уніфікованих бездротових захищених мережевих рішень з досить великим радіусом дії завдяки функції роумінгу.

   

Корпорація APC (American Power Conversion) - постачальник повних рішень по захисту від основних факторів, що загрожують втратою даних, пошкодженням апаратного забезпечення і простоями

   
 
Bitdefender - успішна європейська компанія-розробник програмного забезпечення. Є творцем одного з найбільш популярних та міжнародно-сертифікованих антивірусних ПЗ. З моменту заснування компанії у 2001 році, Bitdefender постійно розвиває нові стандарти в області проактивного захисту від загроз з мережі Інтернет.
  
 
SOCRadar забезпечує інтелектуальну платформу для організацій з метою захисту від цифрових ризиків та складних кібератак. Портфоліо цифрових активів та платформ для моніторингу периметру, зміцнених цільовою розвідкою кіберзагроз - автоматизоване та підтримуване глобальною командою кваліфікованих аналітиків розвідки - забезпечує неперевершену видимість, управління та захист від цифрових ризиків.