Вхід для клієнтів
Логін:
Пароль:
Запам’ятати мене на цьому комп’ютері
Наш телефон
+38 (044) 496-26-60

Будівництво і нерухомість

Турецька будівельна компанія Dogus Insaat ve Ticaret A.S. є флагманом холдингу Догуш А.Ш. - одного з найбільших конгломератів у Туреччині, сферами діяльності якого є будівництво, банківська справа, фінансові послуги, авто промисловість, ЗМІ та туризм.
   
ARPA Real Estate- компанія з іноземними інвестиціями, яка надає професійні послуги з вигідної купівлі та продажу нерухомості.
   
Дніпропетровське підприємство МІРОПЛАСТ, утворене в 2006 р., спеціалізується на виробництві ПВХ профілю для віконних і дверних конструкцій.
   
ID Group- компанія з управління активами, яка входить до п'ятірки найбільших аналогічних компаній в Україні. Компанія надає організаціям і населенню такі спеціалізовані послуги, як супровід операцій з нерухомістю (ріелторство) і технічне обслуговування нерухомості (клінінг і технічні сервіси).
   
Товариство з обмеженою відповідальністю Рустлер Нерухомість Сервіс, засноване на початку 2008 р., є новим дочірнім підприємством австрійської групи «РУСТЛЕР» в Україні. Головний офіс у Києві представляє одну з небагатьох іноземних компаній, що надають повний спектр послуг з управління та обслуговування нерухомості.
   
ТОВ ЮДК – компанія, заснована в 2007 році, є новим підприємством в виробництві автоклавного газобетону в Україні.