Вхід для клієнтів
Логін:
Пароль:
Запам’ятати мене на цьому комп’ютері
Наш телефон
+38 (044) 496-26-60

Туризм та транспорт

Компанія Анекс Тур - динамічно розвиваючийся туроператор, який почав свою діяльність у 1996 році в Анталії. Починаючи з 2006 року «Анекс Тур» успішно працює в Україні. На сьогоднішній день, компанія налічує більше 50 офісів у всьому світі - Україні, Туреччині, Росії, Єгипті, Іспанії, Хорватії і Таїланді.
   
Turkish Airlines - одна з найстаріших авіакомпаній Близького Сходу і в той же час, одна з найбільших. Вперше компанія була заснована в 1933 році, як головна флагманська національна компанія Туреччини, з тих пір, авіаквитки Turkish Airlines являють собою свободу, безпеку і високий комфорт. Компанія була однією з перших, яка вступила у великий альянс Star Alliance.
   
Компанія Гюнсел, заснована в 1997 році, чітко розмежовуючи один від одного пасажирські і вантажні перевезення, задає нові революційні стандарти в сфері транспортних послуг.
   

Компанія Ekol Україна спеціалізується на контрактній логістиці і пропонує своїм клієнтам індивідуальні рішення та високоякісні послуги з внутрішніх вантажоперевезень, митного оформлення, а також міжнародних вантажоперевезень.