Вхід для клієнтів
Логін:
Пароль:
Запам’ятати мене на цьому комп’ютері
Наш телефон
+38 (044) 496-26-60

Інше

Mitsubishi Corporation є групою компаній, що спеціалізуються на фінансових послугах і інвестиціях, машинобудуванні, банківському бізнесі, хімічної, харчової та інших галузях. Корпорація здійснює діяльність приблизно в 90 країнах світу.
   
Рада Європи - міжнародна організація, яка сприяє співробітництву між її членами, країнами Європи, в області стандартів права, прав людини, демократичного розвитку, законності та культурної взаємодії.
   
Компанія АрселорМіттал є світовим лідером з виробництва сталі. АрселорМіттал займає провідні позиції на основних металургійних ринках світу, включаючи такі галузі як автомобілебудування, будівництво, виробництво побутової техніки та упаковки.
   
Компанія OPTICUS - це міжнародна турецька компанія, що займається виробництвом та продажем  оправ оптом і вже 10 років успішно займає своє місце на ринку.
   
Компанія EVYAP є однією з найбільших виробничих компаній у світі з виробництва мила і косметики.
   
Фармацевтична компанія NOBEL була заснована в 1964 році, як виробляє, маркетує і продає лікарські препарати.
   
   Посольство Турції в Україні
   
TIKA - організація з супроводу та координації Турецького ділового співробітництва.
   
Талант Груп - це група компаній, основним напрямком діяльності яких є шоу бізнес і реклама.
   
Бюро вин - імпортер алкогольної продукції, був заснований в грудні 2006 р. Через рік (у грудні 2007 р.) компанія відкрила своє роздрібний підрозділ - перший в Україні супермаркет вина «Good Wine».
   
OKwine - мережа виномаркетів біля дому, з широким вибором асортименту та індивідуальним підходом до кожного клієнта.
   
In-Green - це інтернет-магазин роздрібної та оптової продажі будівельних інструментів.
   
 
Основний вид діяльності компанії «Фолдер Плюс» - оптова та роздрібна торгівля офісними та канцелярськими товарами, комплексне обслуговування корпоративних клієнтів.
   
Компанія Алміра - рекламна агенція повного циклу, що займається дизайном, фотозйомкою, поліграфією, сувенірною продукцією, розробкою та виробництвом POS матеріалів, зовнішньою рекламою, розміщенням реклами на радіо та ТВ, на виставках.
   
Компанія Cukerki.com займається поставками солодких новорічних подарунків по всій Україні та Білорусії. Ми співпрацюємо з найвідомішими та авторитетними виробниками солодощів. Серед наших партнерів українські і білоруські фабрики «Рошен», «Конті», «АВК», «Житомирські ласощі», «Одеса Люкс», «Спартак», «Слов'янка», «Червоний Харчовик», «Комунарка».