Вхід для клієнтів
Логін:
Пароль:
Запам’ятати мене на цьому комп’ютері
Наш телефон
+38 (044) 496-26-60

IT аутсорсинг

IT аутсорсинг - це проектування, створення, а також подальший розвиток і супровід спеціалізованою фірмою-аутсорсером IT інфраструктури замовника.

Багато компаній обирають аутсорсинг ІТ послуг, довіряючись фахівцям, за плечима яких багатий досвід роботи в даній сфері. ІТ аутсорсинг дозволяє підприємству повністю зосередити як фінансові, так і людські ресурси компанії на стрімкому розвитку свого бізнесу, тобто на кожному з профільних напрямків діяльності.

Спектр послуг, які в себе включає аутсорсинг ІТ, досить широкий. При цьому, треба зазначити, що компанія-інтегратор готова надати як комплексний сервіс, так і окремі послуги, які передбачає ІТ аутсорсинг. Це дуже зручно, оскільки враховуються всі переваги і бажання клієнта.

Тим не менш, комплексний варіант послуг ІТ аутсорсингу компанії «Синхрон» є найбільш прийнятним і вигідним, оскільки, в даному випадку, від клієнта вимагається лише надання доступу до інфраструктури компанії, а з усіма іншими турботами, пов'язаними з обслуговуванням, впораються наші грамотні і кваліфіковані фахівці.

Переваги, які надає IT аутсорсинг:

  • зниження витрат на утримання служб підприємства - зменшення кількості одиниць техніки, зменшення фонду зарплати, а також необхідного ПЗ (програмного забезпечення);
  • бездоганна робота фахівців у відповідності з погодженими термінами;
  • економія вашого часу за рахунок роботи досвідчених, сертифікованих фахівців, які надають послугу «айті аутсорсингу»;
  • комплексний сервіс «аутсорсинг IT» завжди обходиться компанії дешевше, ніж виконання окремих IT послуг.

Компанія «Синхрон» проводить аутсорсинг обслуговування комп'ютерів, надаючи клієнтам можливість у найкоротші терміни вирішити усі питання по роботі IT інфраструктури підприємства:

  • організація корпоративної локальної та глобальної мережі;
  • розробка і подальше впровадження комплексних IT рішень;
  • забезпечення ефективної безперебійної роботи комп'ютерної / периферійної техніки;
  • прогнозування можливого виникнення поломок і проведення своєчасних профілактичних робіт для їх запобігання / виправлення;
  • усунення поломок в найкоротші терміни;
  • оптимізація / модернізація IT інфраструктури клієнта.

Компанія «Синхрон» надає можливість в найкоротші терміни передати на аутсорсинг усі щоденні процеси управління інформаційно-комунікаційними технологіями вашої компанії, дозволяючи клієнтові цілком і повністю зосередити увагу і зусилля на основній діяльності компанії, ключових бізнес процесах, а також утриматися на передових позиціях ринку.

Ознайомитися з презентацією нашої компанії Ви можете тут.